Fyzioterapeut/ka

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Do našeho přátelského kolektivu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici Fyzioterapeut/ka.Místo výkonu ALAFIA-RHB s.r.o., Poliklinika Kolbenova, Kolbenova 473/36, Praha 9 – Vysočany

Jsme nestátní ambulantní zdravotnické zařízení, spolupracující s 3.lékařskou fakultou UK. Věnujeme se komplexní rehabilitační péči. Mezi naše klienty patří i profesionální sportovci.

Náplň práce:

• samostatná diagnostika a vedení léčby

• vedení zdravotnické dokumentace

• případná pomoc při školící činnosti

Co od Vás očekáváme:

• ukončené vysokoškolské vzdělání Bc., Mgr. v oboru fyzioterapie

• zájem o obor

• empatický a individuální přístup ke klientům

• samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce

• znalost ČJ

• znalost AJ/NJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

• možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání – kurzy, školení

• práci v malém a přátelském kolektivu

• pomoc při zapracování, vše vysvětlíme

• možnost získat další odborné zkušenosti

• jednosměnný ambulantní provoz, víkendy volné

• 5 týdnů dovolené

• slevy na naše služby pro rodinu

• možnost práce na plný nebo částečný úvazek

• příspěvek na pracovní oblečení a obuv

• finanční odměny

• platové ohodnocení od 32.000,-Kč dle dosažené kvalifikace a praxe

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Bc. Denisa Martínková

Telefon: +420 777 640 840

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 32000 - 36000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé