Operátor ServiceDesku 24/7

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Hledáme kolegu do našeho HelpDesk týmu v Ústí nad Labem – možnost nástupu ihned.

Místo výkonu práce: Com Plus s.r.o., U Vlečky 3086/6, 400 01 Ústí nad Labem-město

Pracovní náplň:

  • Komunikace s firemními zákazníky (telefon, e-mail, tiketovací systém)
  • Řízení požadavků zákazníka dle standardizace ITIL
  • Práce v tiketovacích nástrojích
  • Úprava dat v databázích, uživatelských aplikacích, CMDB
  • Práce s dohledovými nástroji
  • Udržování aktuálních informací v Knowledge Base
  • Práce ve směnném provozu 24/7 (směny 12 hodin)

Požadavky na kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • Základní orientace v oblasti IT
  • Základní ovládání MS Office
  • Uživatelská znalost MS Windows
  • Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost vnímání priorit v pracovní činnosti
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Výkon práce v moderním prostředí
  • Zajímavou a zodpovědnou práci pro velké zákazníky
  • Možnost podílet se na vytváření nových pracovních postupů
  • Činnost na klíčových projektech firmy
  • Fixní plat ve zkušební době a prémiový systém po zapracování
  • Práce na hlavní pracovní poměr v Ústí nad Labem
  • Nejedná se o outbound call centrum

Nástupní mzda 22-25 000 Kč

Po zaškolení/zkušební době 25-30 000 Kč

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Ústí nad Labem

Plat: 22000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé