Operátor výroby

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici OPERÁTOR VÝROBY - práce je vhodná jen pro muže.

Místo výkonu práce: MEDUNA vakuová kalírna s.r.o., Pardubice - Černá za Bory

Náplň práce:

  • obsluha zařízení (kalících a popouštěcích pecí)
  • měření tvrdosti, rovinnosti
  • vydávání zkušebního osvědčení
  • základní údržba zařízení

Pro výkon této práce je nutné zaškolení na pozici Přípravář výroby, poté je možný postup na pozici Operátor výroby i dále!

Požadujeme:

  • 12ti hodinové směny, krátký a dlouhý
  • samostatnost
  • týmový hráč
  • komunikativní přístup
  • zodpovědnost

Výhodou bude:

  • chuť pracovat a naučit se novým věcem
  • technické vzdělání
  • schopnost čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • měsíční mzda včetně příplatků a prémií ve výši 25.000 až 30.000 Kč
  • roční a půlroční prémie závislé na hospodářských výsledcích firmy
  • mimořádné osobní prémie na návrh nadřízeného
  • měsíční prémie na základě hospodářských výsledků
  • veškeré příplatky (práce přesčas, o sobotě, neděli nebo ve svátek)

Benefity:

  • pracovní oblečení
  • placené pojištění odpovědnosti zaměstnance
  • příspěvek na ŽP nebo PP po 2 letech ve firmě
  • 50% příspěvek na obědy
  • permanentky na hokej, basketbal
  • volné vstupy do plaveckého areálu
  • multisporkarta
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná školení a vzdělávání v oboru

Na hlavní pracovní poměr

Nástup možný ihned

Vhodné i pro absolventy

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Pardubice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé