Pracovník zákaznického servisu/fakturant-ka

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Obchodní společnost se zahraničním zastoupením zabývající se distribucí zdravotnických pomůcek hledá pro svou pobočku v Chrášťanech u Prahy kolegu/kolegyni na pozici Pracovník zákaznického servisu/fakturant.

Místo výkonu práce: Thuasne CR s.r.o., Business Park Prague Chrášťany, Za Tratí 235 – hala C, 252 19 Chrášťany - okres Praha-západ

Náplň práce:

  • denní telefonická a e-mailová komunikace se stávajícími klienty
  • příjem objednávek
  • vystavování faktur, dobropisů a dalších skladových dokladů
  • vyřizování reklamací

Požadujeme:

  • výbornou uživatelskou znalost PC
  • praxi na obdobné pozici!
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost a pracovní nasazení
  • pozitivní postoj k řešení problémů, flexibilita

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti se zahraniční kapitálovou účastí
  • zajímavou a perspektivní práci v malém pracovním kolektivu
  • práci na plný úvazek – pouze ranní směny
  • zaškolení a další vzdělávání
  • mzdu 32 000 Kč plus 2 700 Kč pohyblivá složka

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Chráštany

Plat: 32000 - 34700 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé