Prodavač/ka obuvi Wojas OC Nový Smíchov Praha

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Hledáme poctivé, kreativní a usměvavé kolegy/kolegyně pro doplnění našeho týmu v OC Nový Smíchov Praha 5.

Náplň práce:

  • Prodej luxusní kožené obuvi a kožené galanterie
  • Přímý kontakt se zákazníky
  • Komunikace i se zahraničními zákazníky, vhodné s AJ, popř. RJ, NJ
  • Přejímka zboží, vybalování, zarovnávání, kontrola, práce s PC
  • Dynamická, různorodá a nestereotypní náplň práce

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s prodejem
  • Vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Orientace na zákazníka, proklientský přístup

Co Vám nabízíme:

  • Příjemné a atraktivní prostředí v širším centru Prahy, lukrativní obchodní zóna - Nový Smíchov (jedno z nejvíce navštěvovaných OC v Praze)
  • Dobré platové podmínky s možností variabilní složky, interní firemní know-how poskytující růst na celkovém trhu práce (osobnostní rozvoj a růst)
  • Nástupní mzda od 22 000,- Kč, v případě práce na DPP 90,- Kč/h
  • Práce na HPP, možnost i práce na poloviční úvazek a ZPS
  • Možnost pracovat na DPP
  • Velmi vhodně nastavené motivační ohodnocení (procenta z prodeje, návštěvnosti, plnění, plus odměny)
  • Poskytujeme Dress code -vrchní díl
  • Dobrý pracovní kolektiv
  • Sleva na 1 ks z vlastního výběru z celkového sortimentu 50%

Nástup možný ihned

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Praha 5

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 22000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé