Projektant/ka telekomunikace

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Do našeho týmu v Ústí nad Labem hledáme šikovného projektanta/ku, třeba i absolventa střední školy.

Vaší náplní práce bude tvorba výkresové a technické dokumentace k výstavbě FTTH sítí pro mobilní operátory.

Místo výkonu práce: Com Plus s.r.o., U Vlečky 3086/6, 400 01 Ústí nad Labem-město

Náplň práce:

  • Projektování a navrhování optických tras, projektování telekomunikačních zařízení
  • Provádění inženýrských činností

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické, telekomunikační, případně strojní)
  • Znalost práce v programu AutoCAD/Microstation - stačí základy
  • Znalost práce na PC, Word, Excel a Outlook
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časová flexibilita
  • • Přesnost, samostatnost a smysl pro systematickou práci

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • Mobilní telefon
  • Pracovní pozici ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Nástup možný IHNED

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Ústí nad Labem

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé