SEŘIZOVAČ, ÚDRŽBÁŘ výrobních zařízení a linek pro transfúzní sety

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Hledáme nového kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ správa a údržba výrobních zařízení a linek pro transfúzní sety.

Místo výkonu práce: Hořátev

Náplň práce:

  • kontrola chodu výrobních linek a zařízení
  • seřizování, diagnostika, opravy a řešení chyb výrobních zařízení
  • práce s roboty na automatických linkách
  • práce s kamerovými systémy

Požadavky:

  • SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické/technické vzdělání
  • základy práce na PC
  • manuální zručnost
  • ochota se dále vzdělávat, zodpovědnost
  • ochota pracovat na 3 směnný provoz
  • orientace v dokumentaci
  • technické myšlení

Nabízíme:

  • SMLUVNÍ ZARUČENÁ MZDA
  • 25 DNŮ DOVOLENÉ k základnímu úvazku 37,5 h
  • NOČNÍ PŘÍPLATEK – 10 % min však 50 Kč / hod
  • PŘÍPLATEK SO+NE – 10%min však 25 Kč / hod
  • PŘÍPLATEK ZA 100% DOCHÁZKU – 1000.- Kč
  • 13 PLAT – V 100% ZÁKLADNÍ MZDY
  • PŘESČASY PROPLÁCENY 25% ČI NÁHRADNÍ VOLNO
  • PŘÍSPĚVĚK NA ŽIVOTNÍ A PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
  • ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ ZA 34 KČ – výběr z 5 jídel
  • SALÁTOVÝ BAR ZDARMA
  • ZÁVODNÍ KANTÝNA
  • ZDARMA KAŽDÝ DEN JEDNA KÁVA Z AUTOMATU
  • ZDARMA OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE
  • ZDARMA PODZIMNÍ VITAMÍNY PRO ZAMĚSTNACE
  • VOLNÉ VSTUPENKY DO DIVADLA V NYMBURCE
  • MOBILNÍ TELEFONNÍ TARIF PRO CELOU VAŠI RODINU JIŽ OD 99 KČ
  • ZDARMA POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZAMĚSTNANCE
  • DÁRKY NA VELIKONOCE, MDŽ, VÁNOCE …
  • PARKOVÁNÍ V AREÁLU SPOLEČNOSTI
  • FIREMNÍ AKCE – PLESY, ZÁBAVNÁ ODPOLEDNE, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ…

Rádi bychom Vám nabídli možnost navštívit unikátní robotickou linku pro kompletaci transfúzních setů. Linka pracuje téměř bez výrobních pracovníků a pokud naši firmu navštívíte, máte jedinečnou šanci se s takovou linkou seznámit „naživo“. V případě zájmu kontaktujte naše personální oddělení a přijďte se k nám nezávazně podívat.

Těšíme se na Vás!

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Hořátev

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé