Technolog výroby, procesní inženýr

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů

Do našeho týmu hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Technolog výroby, procesní inženýr.

Místo výkonu práce: KS Kolbenschmidt Czech Republic a.s., Důlní 362, 400 04, Trmice

Popis pracovní pozice:

  • návrh, realizace a udržování layoutů ve výrobě
  • zavádění a udržování metody 5S
  • navrhování změn v organizaci práce
  • zavádění inovací do výrobních a nevýrobních procesů (materiálový tok, ergonometrie práce, snižování nákladů, zvyšování efektivity výrobních procesů)
  • součinnost s ostatními odděleními vytváří a reviduje dokumentaci týkající se svěřeného provozu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání strojního směru, vítáme vzdělání v oblasti metalurgie
  • středně pokročilá AJ
  • vítáme zkušenost na obdobné pozici, ale zaučíme i schopného absolventa

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • získání zkušeností a možnost růstu
  • týden dovolené navícpenzijní a životní připojištění
  • závodní stravování
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Patrik Pova
10800 Praha 108

Telefon: +420 702 020 258

Místo práce: Trmice

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé